2016-2017

WEDSTRIJDEN 1ste RONDE WOENSDAG 28/09/2016 om 18.00 uur

 

Nr Wedstrijd Uitslag
1 VK Dudzele - WS Lauwe 17-5
2 KFC Lichtervelde - KSV Oostkamp 5-12
3 GD INgooigem - SV Wevelgem City 7-11
4 KSC Blankenberge - SVD Kortemark 36-0
5 Daring Brugge - KSV Pittem 10-15
6 KSV Jabbeke - KVK Westhoek 5-13
7 FC Gullegem - KSK Geluwe 16-2
8 KSV Moorsele - RFC Luignois 2-16
9 KSK Steenbrugge - KSV Loppem 12-5
10 KSC Wielsbeke - KVC Ardooie 14-5
11 KFC Izegem - KFC heist 20-7
12 SKD Hertsberge - KEG Gistel 4-8
13 KDC Ruddervoorde - Zwevegem Sport 6-11
14 Spermalie-Middelkerke - KSV Rumbeke 13-9
15 SVV Damme - KRC Waregem 4-24
16 VV Tielt - Brielen Sport 33-1
17 Hulste Sportief - KVC Ardooie 21-6
18 SC Zonnebeke - KVP Gits 9-5
19 KSV Bredene - KSCT Menen 9-4
20 WS Bellegem - Exc. Zedelgem 18-13
21 KFC Meulebeke - Dosko Sint-Kruis 5-14
22 KVC Wingene - Sparta Kruiseke 8-12
23 KFC Varsenare - VVC Beernem 14-10
24 FC Veldegem - SKV Zwevezele 11-3
25 SW Harelbeke - SK Eernegem 31-3
26 KRC Bissegem - KWS Oudenburg  

 

Wedstrijden bijronde (om tot 32 winnaars te komen)

Woensdag 12 oktober om 18u

Nr. Wedstrijd Uitslag
27 KSV Moorsele - KSK Geluwe 14-13
28 KDC Ruddervoorde - KSV Jabbeke 5-11
29 Bissegem - KVP Gits 12-10
30 KSV Rumbeke - SK Eernegem 0-5
31 KFC Lichtervelde - Daring Brugge 6-12
32 Brielen Sport - Exc. Zedelgem 5-18

 

Wedstrijden 2e ronde (1/16e finale)

Woensdag 16/11/2016 om 18u00

Nr. Wedstrijd Uitslag
33 KSK Steenbrugge - KSC Wielsbeke 12-11
34 KSV Oostkamp - KRC Bissegem 16-10
35 Exc. Zedelgem - RFC Luignois 4-15
36 SC Zonnebeke - FC Izegem 7-14
37 FC Veldegem - KSV Bredene 10-2
38 KSV Moorsele - VK Dudzele 6-8
39 Dosko Sint Kruis - KSV Pittem 8-6
40 FC Gullegem - KVK Westhoek 5-7
41 KSC Blankenberge - Zwevegem Sport 23-3
42 WS Bellegem - Daring Brugge 11-11 (10-9)
43 Sparta Kruiseke - SK Eernegem 13-9
44 SW Harelbeke - VV Tielt 19-8
45 KFC Varsenare - Hulste Sportief 5-10
46 Spemarlie Middelkerke - KSV Jabbeke 4-16
47 SV Wevelgem - KWS Oudenburg 8-5
48 KRC Waregem - KEG Gistel 12-3

Wedstrijden 3e ronde (1/8e finales)

Woensdag 15 februari 2017 om 18u00

Nr. Wedstrijd Uitslag
49 KRC Waregem - KSV Oostkamp  
50 VK Dudzele - SW Harelbeke  
51 SV Wevelgem City - KFC Izegem  
52 FC Veldegem - Dosko Sint- Kruis  
53 KSK Steenbrugge - Hulste Sportief  
54 KSC Blankenberge - KSV Jabbeke  
55 RFC Luignois - WS Bellegem  
56 Sparta Kruiseke - KVK Westhoek  
BTW BE 0407.845.705 (VZW) - BTW BE 0554.798.824 (CVBA) - Algemene voorwaarden -  webdesign by stardekk ×