2017-2018

Wedstrijden 1e ronde

Woensdag 27/09/2017  om 18u00.

Nummer Team Team Uitslag
01 KSC Wielsbeke KSC Blankenberge 5-6
02 Jong Male Fusion Oostende 22-4
03 Daring Brugge Sparta Kruiseke 22-7
04 SV Wevelgem City KSV Jabbeke 5-12
05 VK Dudzele KSV Pittem 6-21
06 KRC Bissegem KFC Meulebeke 9-4
07 KSCT Menen KFC Mandel United 6-12
08 KE De Haan KRC Waregem 6-10
09 KSK Geluwe VVC Beernem 6-12
10 KDC Ruddervoorde RFC Luignois 5-18
11 KSV Loppem SKD Hertsberge 5-10
12 KVK Westhoek KSV Brendene 23-3
13 Hulste Sportief KSK Steenbrugge 10-13
14 VV Tielt KE Wervik 3-33
15 KVV Aartrijke FC Gullegem 3-24
16 VVGL Ruiselede Dosko St.-Kruis 4-17
17 SVV Damme  VV Gits 8-9
18 KVV Coxyde KVC Ardooie 19-2
19 KRC Harelbeke  SV Oostkamp 1-18
20 KFC Varsenare WS Bellegem 19-3
21 KWS Oudenburg KVC Zwevegem Sport 3-11
22  KEG Gistel SK Eernegem 16-15

 

 

Wedstrijden bijronde (om tot 32 winnaars te komen)

Woensdag 11 oktober 2017 om 18u00.

Nummer Team Team Uitslag
23 SK Eernegem KE De Haan 11-16
24 SVV Damme KSV Bredene 2-12
25 KDC Ruddervoorde KSCT Menen 8-13
26 VVGL Ruiselede KSV Loppem 4-19
27 KVV Aartrijke KRC Harelbeke 17-12
28 Hulste Sportief KVC Ardooie 13-2
29 VK Dudzele SV Wevelgem City 1-26
30 KWS Oudenburg KSK Geluwe 8-14
31 WS Bellegem Sparta Kruiseke 14-5
32 KFC Meulebeke VV Tielt 6-13

 

 

Wedstrijden 2de ronde (1/16de finales)

Woensdag 15 november 2017 om 18u00.

 

Nummer

Team Team Uitslag
33 VV Gits KE Wervik 5-20
34 KVV Coxyde VV Tielt 25-3
35 KE Gistel KSC Blankenberge 2-9
36 KVK Westhoek Dosko Sint-Kruis 10-4
37 KSV Jabbeke KE De Haan 9-8
38 KFC Varsenare WS Bellegem 10-10 (corners 5-9)
39 Jong Male KVC Zwevegem Sport 11-9
40 Daring Brugge KSV Bredene 13-5
41 KRC Bissegem KSCT Menen 12-9
42 SV Oostkamp KFC Mandel United 10-2
43 KSV Pittem FC Gullegem 4-20
44 KSV Loppem KRC Waregem 6-16
45 KVV Aartrijke VVC Beernem 3-15
46 KSK Steenbrugge SV Wevelgem City 7-12
47 SKD Hertsberge RFC Luignois 5-5 (corners 6-7)
48 KSK Geluwe Hulste Sportief 9-5
       

 

 

Wedstrijden 3de ronde (1/8ste finales)

Woensdag 14 februari 2018 om 18u00.
 

Nummer Teams Uitslag
49 KRC Waregem - KSC Blankenberge 8-5
50 FC Gullegem - RFC Luignois 9-4
51 KRC Bissegem - SV Wevelgem City 9-15
52 KVV Coxyde - VVC Beernem 11-12
53 KVK Westhoek - KSK Geluwe 25-1
54 Daring Brugge - SV Oostkamp 10-8
55 KE Wervik - Jong Male 5-0 (forfait)
56 KSV Jabbeke - WS Bellegem 20-3


 

 

Wedstrijden kwartfinales

Woensdag 14 maart 2018 om 18u00.

Nummer Teams Uitslag
57 VVC Beernem - KVK Westhoek 9-6
58 SV Wevelgem City - KE Wervik 4-11
59 KSV Jabbeke - Daring Brugge 8-10
60 FC Gullegem - KRC Waregem 8-7

 

Wedstrijden Halve finales

Maandag 30 april om 10u00.

Nummer Teams Uitslag
61 Daring Brugge - VVC Beernem 12-20
62 KE Wervik - FC Gullegem 7-21

 

Troostfinale

Nummer Teams Uitslag
63 Daring Brugge - KE Wervik 16 - 11

 

FINALE

Nummers Teams Uitslag
64 VVC Beernem - FC Gullegem 6 - 16

 

BTW BE 0407.845.705 (VZW) - BTW BE 0554.798.824 (CVBA) - Algemene voorwaarden -  webdesign by stardekk ×